Ubytování Tenerife

Ubytování na TenerifeVelice llitujeme, ale nyní je ubytování dlouhodobě obsazené, proto nemůžeme přijímat další objednávky!!!

Rádi bychom Vám nabídli zajímavé ubytování na Tenerife. Pokud plánujete jen krátký pobyt o dovolené, nebo dlouhodobý, např. ozdravný pobyt v úžasném prostředí, tak by Vám naše nabídka ubytování na Tenerife mohla přijít vhod.

Kromě samotného ubytování na Tenerife Vám můžeme také poskytnout aktuální informace o ostrově, jako ceny, dopravní možnosti, aktuální počasí a klima atd.

Levné Ubytování na Tenerife

Podle potřeby si můžete vybrat jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj malý, nebo větší pokoj 2 + 2 až pro čtyři ubytované.

K pokojům patří společné příslušenství, které je možné využívat:

  • vybavená kuchyň
  • druhá koupelna
  • obývací terasa
  • bazén

Ubytování Tenerife Kontakt

Pokud se chcete dozvědět víc o ubytování na Tenerife, neváhejte nás kontaktovat jednou z uvedených možností, rádi se Vám ozveme.

Levné ubytování na Tenerife

Ubytování na Tenerife je žádané ve všech sezonách, protože místní klima na Tenerife tomu přímo vybízí. V době národních dovolených a přes vánoce je určitě zájem větší a ubytování Tenerife je lepší si zajistit dlouho dopředu. V ostatních obdobích je poptávka po ubytování Tenerife celkem vysoká a stabilní. Například sem jezdí hodně důchodců ze západních zemí v době zimy, protože ušetří doma za topení. Také sem jezdí lidem za aktivním odpočinkem a turistikou, takže ubytování na Tenerife je obsazené i mimo přímořské resorty..

Ubytování Tenerife Levně